Varinė falcinė stogo danga Classic

Variniai stogai – dengimas ir pardavimas

Varinė stogo danga Classic yra geriausias pasirinkimas Jums, jei vertinate aukštą kokybę, didelį atsparumą išorės poveikiui, prioritetu laikote ilgaamžiškumą bei puikų vizualinį vaizdą. Varinis stogas pasižymės puikiomis atsparumo atmosferos poveikiui savybėmis. Dar vienas privalumas tas, kad varinis stogas nereikalaus laiko sąnaudų jo priežiūrai – varis neimlus nešvarumams, jo neveikia saulės spinduliai, jis neblunka, todėl visą eksploatacijos laikotarpį varinė stogo danga Classic išlaikys reprezentatyvią išvaizdą bei nepriekaištingą išskirtinę savo spalvą.

Mūsų varinė falcinė stogo danga Classic išsiskiria dvigubu falcu, užtikrinančiu ilgesnį eksploatavimo laiką, puikų sandarumą, pašalinantį pratekėjimo galimybę. Dvigubas falcas yra sandarumo, apsaugos ir kokybiškai sumontuoto stogo garantas.

Varinė stogo danga – gera investicija. Be jokių abejonių, vario negalima vadinti pigia medžiaga.

Tačiau, jei įvertumėme vienkartines išlaidas variniam stogui įrengti ir jo eksploatavimo laiką (t.y. maždaug šimtas penkiasdešimt metų) bei tai, kad nėra jokių priežiūros išlaidų (t.y. dažymui, keitimui), tai suprastumėme, kad varinis stogas daug pigesnis nei stogas iš paprastos cinkuotos geležies. Aišku, Jūs galite paklausti, kam Jums reikalingas stogas, kuris išsilaikys šimtą ar šimtą penkiasdešimt metų, jeigu Jums dabar yra dvidešimt, keturiasdešimt ar penkiasdešimt? Be abejo, žmonės tiek negyvena, tačiau daugelis pagalvoja apie vaikus, vaikaičius ir provaikaičius, kurie minės juos geru žodžiu. Varinis stogas – tai puikus palikimas. Be to, būdami keturiasdešimties ar penkiasdešimties metų esate pasiruošę spręsti net neišsprendžiamus klausimus, o senatvėje juk taip norisi pailsėti nuo visų šių rūpesčių … O čia kaip tik ateina laikas eilinį kartą remontuoti ar keisti stogą (aišku, ne varinį).

Tačiau įsidėmėkite, kad vario didelis atsparumas korozijai, kuris būtent ir lemia jo ilgaamžiškumą, išlieka ilgam tik tada, kai griežtai laikomasi nustatytos montavimo tvarkos.

Varis – labai plastiška medžiaga. Jis lengvai sulenkiamas, profiliuojamas, jame galima įspausti bet kokį piešinį. Iš vario galima padaryti bet kokios, net fantastiškiausios formos stogą.

Vario litavimas

Varis – kiek įnoringas metalas, todėl tokius darbus kaip vario litavimas ir visus kitus patikėkite tik specialistams, turintiems žinių apie šio metalo savybes ir jo reakciją į temperatūrą, deformacijas.

Vario litavimas, kai reikia sujungti kelis varinius elementus tarpusavyje, reikalauja žinių ir įgūdžių, pasirenkant tinkamus įrankius, litavimo tipą, darbinę temperatūrą ir kt.