Titan cinko falcinė stogo danga Classic

Titan cinko stogų – dengimas ir pardavimas

Titan cinko stogo danga Classic yra puikus pasirinkimas šiuolaikiškiems žmonėms, norintiems suderinti modernumą, aukščiausią kokybę, pavydėtiną atsparumą ir dailų estetinį vaizdą. Titan cinko skarda apjungia visas šias savybes, užtikrindama nepriekaištingą stogo dangos vertę.

Cinko ir titano lydinys pasižymi ilgaamžiškumu, kuris skaičiuojamas net septyniomis ar aštuoniomis dešimtimis metų! Toks lydinys turi pavydėtinas atsparumo korozijai savybes, yra 100 proc. perdirbamas, nesunkiai lituojamas, apdirbamas. Titan cinkas lengvas ir atsparus ugniai. Negana to, Titan cinko stogo danga Classic nereikalaus jokios priežiūros – Jūsų stogas atrodys reprezentatyviai be jokių laiko investicijų jo priežiūrai!

Privalu paminėti ir mūsų skardoms būdingą dvigubo falco technologiją, garantuojančią puikų lakštų sukibimą ir pašalinančią bet kokio pratekėjimo tikimybę.

Titan cinko litavimas

Lengvas ir nesudėtingas titan cinko litavimas neabejotinai yra dar vienas šio lydinio privalumas. Svarbu litavimo darbus patikėti specialistams, puikiai išmanantiems titano ir cinko lydinio charakteristiką bei elgseną, kai jį veikia didesnė ar žemesnė temperatūra. Profesionalūs įrankiai ir žinios garantuoja sėkmingus litavimo darbus.