Stogo dengimas skarda

Prieš kelis dešimtmečius, pradėjus aktyviau kalbėti apie asbesto turinčių šiferių žalą, stogų dangos keitimas sparčiai šoktelėjo į viršų. Rinkoje alternatyvų netrūko, bet tiek gyvenamųjų namų, tiek visuomeninių pastatų stogams dengti sparčiai išpopuliarėjo skarda. Plieninė danga itin masino mažomis kainomis, operatyviu jos sumontavimo procesu. Tuomet skardinių stogų dengimas plienine skarda buvo kone vienintelis pasirinkimas, norintiems stogą uždengti skarda. Bet šiandieninė rinka pažeria nemažai alternatyvų – dar kokybiškesnių ir pasižyminčių puikiomis techninėmis charakteristikomis, pavyzdžiui, stogų dengimas vario, titano cinko ar aliuminio dangomis.

UAB “Aktyvi statyba” kompanija specializuojasi patikimiausia pagal visus parametrus stogo danga, tai ruloninė technologija dvigubo falco (užlanko), o šiolaikiška vokiška įranga “Schlebach” mums be abejonės padeda. Bet svarbiausia mūsų kompanijoje, tai technologiškai teisingai, sąžiningai, kruopščiai atliekami visi svarbiaiusi dengiant stoga momentai nuo kuriu priklauso jusu stogo tarnavimo laikas: (skardos judėjimo zona, skirtingų medžiagų pasipriešinimo taisyklės, kaminų apėjimas pagal dvigubo falco technologiją, apšiltinto stogo vėntiliacija, priešgaisrinės saugos taisyklės, dvigubo falco užtikrinimas.

Varinė stogo danga – Gera investicija. Be jokių abejonių, vario negalima vadinti pigia medžiaga.

Plačiau

Varinės stogo dangos eksploatacijos laikas skaičiuojamas maždaug apie pusantro šimto metų! Tad be abejonių – investicija tikrai ilgalaikė, kurios privalumais džiaugsitės ir Jūs, ir ateinančios kartos. Juk ne paslaptis, stogas yra namo kepurė, jis vienas didžiausių šilumos laidininkų iš namų, tad pasirūpinti stogo kokybe tiesiog privalu. Aukštas atsparumo korozijai rodiklis taip pat papildo varinės stogo dangos privalumų sąrašą. Verta paminėti ir vario plastiškumą, „pasidavimą“ lenkimui bei kitoms reikalingoms deformacijoms, todėl tai bus vienas geriausių pasirinkimų, jei aktualus sudėtingų stogų dengimas skarda. Skaityti plačiau…

Titan – Cinko skarda gražiai skamba ir atrodo. Stoginė medžiaga iš cinko ir titano lydinio iki šiol beveik nebuvo naudojama mūsų šalyje.

Plačiau

Titano ir cinko tandemas stogų dangų kontekste dar visai neseniai mūsų šalyje buvo naujovė, bet šiandien tokios stogų dangos jau pelnė pripažinimą ir simpatijas. Tai lėmė platus privalumų sąrašas. Apdengę stogą šia danga stogo remontą pamiršite bene aštuonioms dešimtims metų… Toks skaičius rodo, kad investicija į titano cinko skardos stogą greičiausiai bus visam gyvenimui. Šio lydinio privalumai yra aukštas atsparumas korozijai, paprasta priežiūra, nereikalingas skardos perdažymas, nes ji ilgalaikėje perspektyvoje nepraranda reprezentatyvios išvaizdos. Skaityti plačiau…

Stogas pagal aukštąsias technologijas. Gera vario alternatyva yra aliuminis.

Plačiau

Apie aliuminį ir solidų jo privalumų spektrą greičiausiai daugelis yra girdėję. Metalas išsiskiria aukštu atsparumu temperatūrų svyravimams, saulės spinduliams, rūgščiam lietui, jam neigiamos įtakos nedaro ir purvas. Pasirūpinus tinkamu jo padengimu aliuminis išlaikys puikią išvaizdą ir atsparumą korozijai daug dešimtmečių. Dar vienas didelis aliuminio privalumas – nepaprastai plati spalvų gama, todėl jis mėgiamas nestandartiniams stogams, kai norima suderinti aukštą kokybę ir įmantrų koloritą. Skaityti plačiau…

Stogų dengimas dviguba falcine stogo danga

Plačiau

Stogo danga gali turėti viengubą arba dvigubą falcą. Dvigubas falcas turi daug pranašumų prieš viengubą, pavyzdžiui, jis garantuoja nepriekaištingą sandarumą, aukščiausią apsaugą nuo pratekėjimo, negana to, atrodo labai estetiškai, o montavimo darbai vyksta sparčiai. Stogo dengimas dviguba falcine stogo danga bus labai geras sprendimas visų tipų stogams, net itin sudėtingoms formoms. Skaityti plačiau.

D.U.K. prieš atliekamus stogo dengimo darbus:

Kokie stogo darbai bus atliekami?

Kokie stogo darbai bus atlikti, priklauso nuo to, ar stogas naujas, ar remontuojamas senas, taip pat kokie yra poreikiai. Galbūt reikia tik pakeisti seną stogo dangą? O gal visus darbus vykdyti nuo nulio?

Įprastai stogo darbai apima šiuos etapus: gegnių karkaso montavimas, izoliacinės plėvelės klojimas, išilginis grebėstavimas, skersinis grebėstavimas, laštakių montavimas, skardos klojimas, skardinimo darbai.

Stogo darbų eigoje svarbus stogo vėdinimas. Netinkamai įrengtas vėdinimas neapsaugos nuo kondensato.

Kokia stogo dengimo kaina?

Kiek kainuoja stogo dengimas arba kokia yra stogo dangos keitimo kaina – tai esminiai klausimai, kylantys tiems, kurie planuoja senos stogo dangos keitimą arba naujo stogo montavimo darbus. Bet stogo dengimo kaina yra individualus dalykas ir kiekvienam projektui skaičiuojamas atskirai, atsižvelgiant į tokius aspektus kaip pasirinkta stogo danga, jos spalva, montavimo būdas, medžiagų kiekis, stogo konstrukcija, forma ir t. t. Tad jei Jums aktuali stogo dengimo kaina, susisiekite, o mes pateiksime tikslią sąmatą.