Skardos profiliavimas ir lankstymas

Skardos profiliavimas

Profiliuojame skardą stogams bei fasadui, taip pat stogo pakalimams, kaminų skardinimui ir kt. Ilgametė patirtis šioje rinkoje, modernūs darbo įrankiai bei įranga, sukauptos žinios bei nuolatinis domėjimasis naujovėmis šioje srityje leidžia Jums siūlyti inovatyviausius ir geriausius sprendimus.

Skardos profiliavimas atliekamas objekte. Skardą pjauname tokio ilgio, koks reikalingas Jūsų objektui. Ilgis gali siekti net ir 20 metrų.

Profiliuojame aliuminio skardas, varines, titan cinko, Rheinzink, Vmzink bei cinkuoto plieno skardas. Platus spektras suteikia maksimalias pasirinkimo galimybes Jums, priklausomai nuo individualių poreikių, klimato sąlygų, konkretaus objekto, jo paskirties bei finansinių galimybių.

Skardos lankstymas

Jei aktualus skardos lankstymas, siūlome darbus patikėti tik šios srities profesionalams, kadangi procesas reikalauja tam tikrų įrankių ir specifinių žinių. Kokybiškam skardos lankstymui privalu puikiai išmanyti, koks metalas lankstomas, kokios jo charakteristikos, elgsena lenkiant, t. y. tempiant ir spaudžiant, kaip konkretus metalas reaguoja į tokias deformacijas, tam tikrą temperatūrą ir pan. Tik puikus metalo savybių žinojimas ir profesionalių įrankių naudojimas garantuoja, kad skardos lankstymas bus kokybiškas, o pati skarda nepraras savo savybių ir formos.

Jei jums reikalingas skardos profiliavimas, skardos lankstymas, savo statinio stogui ar fasadui norite pasirinkti profiliuotą skardą, susisiekite su mumis. Patarsime, padėsime išsirinkti optimaliausią variantą ir suteiksime aukštus kokybės reikalavimus atitinkančias paslaugas.

Profiliuota skarda, kokie privalumai?

Profiliuota skarda neabejotinai yra vienas populiariausių pasirinkimų stogo dangų sektoriuje. Taip pat jos nevengiama ir norint ilgaamžio, patvaraus, aukštu atsparumu pasižyminčio fasado. Neretai pasirinkimą lemia ir patraukli skardos kaina. Mūsų asortimente esančios varinės, titan cinko ar aliuminio skardos pasižymi arti šimto metų ar net daugiau siekiančiu eksploatavimo laikotarpiu, pavydėtinomis techninėmis charakteristikomis, atsparumu korozijai, drėgmei, saulės spinduliams ir kitam išorės poveikiui, nešvarumams. Lengva priežiūra taip pat papildo mūsų siūlomų skardų privalumų sąrašą. Aliuminio skardą privalu išskirti dar ir dėl itin plačios spalvų gamos – rasite net įmantriausią atspalvį savo išskirtinei vizijai įgyvendinti.

Profiliuota skarda patraukli ne tik dėl puikių charakteristikų ir estetiško vizualinio vaizdo, jos privalumų sąraše ir spartus montavimo procesas, kas daugeliui taip pat yra vienas kertinių aspektų, renkantis stogo dangą ar apdailą fasadui. Kadangi skarda klojama ilgomis juostomis, tai vienu metu uždengiamas nemažas stogo ar kito paviršiaus plotas.

Profiliuotos skardos universalumas jos panaudojimo atžvilgiu irgi yra vienas iš pranašumų. Kaip minėjome, tokia skarda puikai tinka ne tik stogams, bet ir fasadams.