Skardinimo darbai

Profesionalūs skardinimo darbai visoje Lietuvoje

Skardinimo darbai yra neišvengiami, kai baigiamas stogo dangos klojimas. Būtent skardinimas yra tarsi baigiamasis viso proceso darbas, užtikrinantis, jog ten, kur susijungia stogo plokštumos, taip pat palei kaminą ar kitose vietose nesisunks drėgmė.

Skardinimo elementams naudojama ta pati skarda kaip ir stogo dangai (jei dengiate skarda), todėl galimas idealus spalvų atitikimas, kas skardinamam paviršiui garantuos estetišką vaizdą.

Stogo skardinimas apima šių elementų montavimą: kraigų, vėjalenčių, vidinių įlajų, laštakių. Taip pat šiai darbų grupei priskiriamas ir kamino skardinimas, o kiti skardinimo darbai įtraukia ir palangių montavimą, lietaus nuvedimo sistemos montavimą bei kitus darbus su skarda.

Stogas yra vienas didžiausių šilumos laidininkų iš namų – tada, jei įrengtas nekokybiškai, netvarkingai, paliekant nesandarių vietų. Tai rodo skardinimo darbų svarbą. Net jei pasirinksite geriausios kokybės skardą, bet į skardinimo darbus žvelgsite atmestinai, Jūsų namas nebus šiltas, nes netvarkingas stogas suponuos šilumos praradimą.

Sudėtingi skardinimo darbai

Mums sudėtingi skardinimo darbai – misija įmanoma. Ilgametė patirtis ir daug sukauptų įgūdžių leidžia kokybiškai įgyvendinti net įmantriausius skardinimo sprendimus.

Apvalios, daugiakampės konstrukcijos, arkos, linkiai, plastiškos linijos ir pan. puošia statinius. Tad neribokite savo fantazijos, nes įmantrios formos ir sudėtingos konstrukcijos mums yra malonus iššūkis!

Jei domina, kokia yra stogo skardinimo darbų kaina, susisiekite su mumis ir pateiksime tikslią sąmatą. Kiekvienam projektui kaina skaičiuojama individualiai, nes ją lemia tokie kriterijai kaip stoko konstrukcija, stogo plotas, skardinimo elementai, skarda ir kt.

Skardininkas Vilniuje – „Aktyvi Statyba“, kodėl rinktis mus?

Jei reikalingas skardininkas Vilniuje ar bet kurioje Lietuvos vietose, siūlome pasitikėti mūsų komanda. Ilgametė patirtis šioje rinkoje, sukauptas didelis žinių bagažas, įgyta patirtis leidžia klientams siūlyti aukštos kokybės paslaugas ir geriausius skardinimo sprendimus.

Nors šie darbai nėra sudėtingi, bet patiems tuo užsiimti nepatartina. O samdyti labai pigiai dirbančius ir įtartiną kokybę siūlančius meistrus taip pat nebus geriausias sprendimas. Kodėl? Nes skardinimo darbų reikšmė stogui ir jo funkcionalumui itin aukšta. Šie elementai apsaugo stogą, uždengia problematiškas vietas, kuriose stokojama sandarumo, pavyzdžiui, ten, kur yra dviejų ar daugiau plokštumų sujungimo vietos. Tad tik profesionaliai atlikti skardinimo darbai garantuos stogo funkcionalumą ir ilgaamžiškumą, nepriekaištingas jo savybes ilgalaikėje perspektyvoje.

Siūlome puikios kokybės skardas iš vario, titan cinko, aliuminio. Visos mūsų asortimente esančios skardos pasižymi ilgaamžiškumu, aukštu atsparumu korozijai ir išorės poveikiui, reprezentatyvia išvaizda.