UAB “Aktyvi statyba” kompanija specializuojasi patikimiausia pagal visus parametrus stogo danga, tai ruloninė technologija dvigubo falco (užlanko), o šiolaikiška vokiška įranga “Schlebach” mums be abejonės padeda. Bet svarbiausia mūsų kompanijoje, tai technologiškai teisingai, sąžiningai, kruopščiai atliekami visi svarbiaiusi dengiant stoga momentai nuo kuriu priklauso jusu stogo tarnavimo laikas: (skardos judėjimo zona, skirtingų medžiagų pasipriešinimo taisyklės, kaminų apėjimas pagal dvigubo falco technologiją, apšiltinto stogo vėntiliacija, priešgaisrinės  saugos taisyklės, dvigubo falco užtikrinimas

Variniai stogai

Varinė stogo danga – Gera investicija. Be jokių abejonių, vario negalima vadinti pigia medžiaga.

Plačiau

Tačiau, jei įvertumėme vienkartines išlaidas variniam stogui įrengti ir jo eksploatavimo laiką (t.y. maždaug šimtas penkiasdešimt metų) bei tai, kad nėra jokių priežiūros išlaidų (t.y. dažymui, keitimui), tai suprastumėme, kad varinis stogas daug pigesnis nei stogas iš paprastos cinkuotos geležies. Aišku, Jūs galite paklausti, kam Jums reikalingas stogas, kuris išsilaikys šimtą ar šimtą penkiasdešimt metų, jeigu Jums dabar yra dvidešimt, keturiasdešimt ar penkiasdešimt? Be abejo, žmonės tiek negyvena, tačiau daugelis pagalvoja apie vaikus, vaikaičius ir provaikaičius, kurie minės juos geru žodžiu. Varinis stogas – tai puikus palikimas. Be to, būdami keturiasdešimties ar penkiasdešimties metų esate pasiruošę spręsti net neišsprendžiamus klausimus, o senatvėje juk taip norisi pailsėti nuo visų šių rūpesčių … O čia kaip tik ateina laikas eilinį kartą remontuoti ar keisti stogą (aišku, ne varinį).

Tačiau įsidėmėkite, kad vario didelis atsparumas korozijai, kuris būtent ir lemia jo ilgaamžiškumą, išlieka ilgam tik tada, kai griežtai laikomasi nustatytos montavimo tvarkos.

Varis – labai plastiška medžiaga. Jis lengvai sulenkiamas, profiliuojamas, jame galima įspausti bet kokį piešinį. Iš vario galima padaryti bet kokios, net fantastiškiausios formos stogą.

Skardiniai titan cinko stogai

Titan – Cinko skarda  gražiai skamba ir atrodo. Stoginė medžiaga iš cinko ir titano lydinio iki šiol beveik nebuvo naudojama mūsų šalyje.

Plačiau

Tačiau Europoje cinką pradėjo plačiai naudoti dar 19 amžiaus pabaigoje. Pavyzdžiui, Paryžiaus centre guli virš 200 tūkstančių tonų cinko. Maskvoje stogą iš cinko galima pamatyti ant Valstybinio istorijos muziejaus pastato. Jis padengtas 1911 metais ir neturi nė mažiausios ištisinės korozijos žymės. Šiuolaikinė šios medžiagos atmaina – tai cinko, titano, vario ir aliuminio lydinys. Šis lydinys yra labai atsparus korozijai. Stogų iš titano ir cinko lydinio nereikia prižiūrėti ir dažyti. Neremontuojami jie gali tarnauti 70-80 metų (kai lakšto storis 0,7 mm). Per trumpą laiką ant stogo iš titano ir cinko lydinio atsiranda baltai-sidabrinio atspalvio patina, jis įgauna taurią spalvą, kuri nesikeičia praktiškai visą eksploatavimo laiką.

Taigi cinko ir titano lydinys – tai labai subtili, neįprasta ir net ypatinga stoginė medžiaga. Įsivaizduojate, su kokia pagarba į jus pasižiūrės draugai, kai jiems pasakysite, kad stogą padengėte titanu! Patariame Jums prieš pasirenkant tokį stogą, pasitarti su stogų dengimo įmonių specialistais, parodyti jiems savo namo projektą. Tokio pokalbio pagrindinis motyvas turi būti daugiametė garantija, kurią Jūsų pašnekovai sutiks (ar nesutiks) suteikti.

Aliuminio stogai ir fasadai

Stogas pagal aukštąsias technologijas. Gera vario alternatyva yra aliuminis.

Plačiau

Ši medžiaga turi ilgą eksploatavimo laiką (anot gamintojų – 70-80 metų) ir būna įvairiausių spalvų – nuo paprastų vaivorykštės iki itin naujoviškų žvilgančių bei imituojančių šviesią bronzą ir senovinį varį. Egzistuoja dešimtys šių stogų spalvų ir atspalvių. Garantija spalvai dažnai suteikiama net keturiasdešimčiai metų. Aliuminis atsparus saulės šviesai, rūgštingam lietui ir visokio pobūdžio purvui. Aliuminis stogas dedamas tokiu pat būdu, kaip ir varinis – naudojant dvigubo stačiojo užlanko techniką.

Ventiliuojami skardiniai fasadai

Galima kombinuoti tokios apdailos medžiagas kaip: akmuo, varis, titan-cinkas, aliuminis, klinkerinės plytelės, medis.

Plačiau

Mes, jūsų fasadui, pasiūlysim įdomių natūralių medžiagų derinį. Įtraukite į savo fasadą spalvotą metalą aliuminio, titan-cinko, žalvari arba vario skardą. Po metaliniu lakštu arba čerpių montavimą, ant fasado nesimato tvirtinimų jie įvyniojami į falcą arba paslėpti po užkabinimais. Angokraščiai, pastato kraštai, pastato cokolis, palangės taip pat tvirtinami nematomai.

Nestandartiniai skardinimo darbai

Skardinimo darbai. Skardinimas. Stogo elementai.